Auto Crystal Meth - samonakvétací semena marihuany 3 ks Fair Seeds

Cena
5 €

Štandardná cena
9,40 €

Ušetríte
47% (4,40 €)

Výrobca
Fair Seeds

Kód produktu
8911

ks

Vynikajúca samonakvétacia odroda Auto Crystal Meth je výsledkom kríženia úplne neoceniteľnej kolekcie genetiky. Kľúčovou zložkou tohto kmeňa je fenomenálny mexický hybrid. viac

Popis je prevzatý od oficiálneho výrobcu Fair Seeds. Podľa platných zákonov Českej republiky má tento tovar obmedzené použitie a je určený len na zberateľské účely. (viac)

Auto Crystal Meth od Fair Seeds


Crystal METH Auto Feminized je polyhybridný samonakvétací kmeň obsahujúci Mexican, Early Skunk, TrainWreck, Hawaiian a Ruderalis. Ide o silný, vysoko výnosný kmeň s rýchlym časom dozrievania.

Crystal METH Auto Feminized je vlajkovou loďou spoločnosti Fair Seeds vďaka svojej prispôsobivosti, ktorá pretrváva od semienka až po zber, a veľkorysému výnosu. Má arómu borovice a lieskových orieškov. Rastliny vytvárajú veľmi tmavé, takmer čierne listy, ktoré sú zvýraznené červeným sfarbením, vďaka čomu sa stanú krásnou ozdobou vašej záhrady. Tento kmeň je možné pestovať v interiéri aj exteriéri. V čase kvitnutia ide o veľmi zapáchajúci kmeň, ktorý bude určite vyžadovať filtráciu vzduchu. Je to tiež veľmi hladná rastlina, preto jej doprajte dostatok živín. Hydroponickí pestovatelia by mali vedieť, že ide o rastlinu citlivú na pH. V čase zrelosti sa púčiky zmenia na živicovo bledé, odtiaľ pochádza aj názov kmeňa.

Podrobnosti o Auto Crystal Meth 


Genotyp: Indica / Satíva

Genetika: Mexican x Early Skunk x TrainWreck x Hawaiian x Ruderalis

Doba kvitnutia: 9 týždňov

Obsah CBD: nízky (0 - 1 %) 

Obsah THC: 20 %

Terpény obsiahnuté v Auto Crystal Meth 

pinenPinen - Pinen má sviežu bylinnú vôňu. Môže mať celý rad potenciálnych terapeutických účinkov a pôsobí protizápalovo. Prispieva k liečbe astmy a infekcií dýchacích ciest.

Terpen-LimonenLimonen - Bežný, ale o to bohatší terpén s typickou vôňou citrusových plodov, v ktorých sa nachádza, je silným antioxidantom s protizápalovými a antivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri doplnkovej liečbe ochorení dýchacích ciest.

Crystal Meth Auto

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Náročnosť střední náročnost
Terpény limonen, pinen
Genetika Skunk