Bruce Banner Auto - samonakvétací semena marihuany 5 ks Fast Buds

-27%
37 bodov do vernostného systému
Cena
37 €

Štandardná cena
50,50 €

Ušetríte
27% (13,50 €)

Výrobca
Fast Buds

Kód produktu
8910

Skladom
ks

Vysoko produktívna odroda; očakávajte až 600 g/m2 a bohatú produkciu trichómov pokrývajúcich púčiky a celé okolie, čoho výsledkom je krásny hybrid s miernou dominanciou sativa a neuveriteľným obsahom THC až 25 %. viac

Popis samonakvétacích semien marihuany Bruce Banner Auto je prevzatý od oficiálneho výrobcu Fast Buds. Vzhľadom na súčasné zákony platné v Českej republike má tento produkt obmedzené použitie a je určený len na zberateľské účely. (viac)

Samonakvétacie semená marihuany Bruce Banner Auto od spoločnosti Fast Buds


Očakávajte až 600 g/m2 a divokú produkciu trichómov pokrývajúcich púčiky. Výsledkom je nádherný hybrid s miernou dominanciou sativa a neuveriteľným obsahom 25 % THC. Tento vysoký kmeň rastie v rozmedzí 110-150 cm a od výsevu po zber trvá 10-11 týždňov. Vyvíja viacero kvetných miest, ktoré sa pýšia jasne zelenými púčikmi a terpénovou zmesou sladkého ovocia, bobúľ a nafty, ktorá poskytuje úžasné extrakcie a zanecháva po sebe lahodný hit.

Očakávajte takmer bledozelené kvety a robustné kalichy s tmavohnedými chĺpkami po celom povrchu a niekoľko takmer limetkovo zelených listov vychádzajúcich von. Tento kmeň vyniká produkciou pôsobivej živice, ktorá vytvára takú hrubú vrstvu, že zanecháva púčiky, ktoré vyzerajú, akoby boli úplne biele. Úžasný kmeň pre tých, ktorí hľadajú výnimočnú arómu, vďaka jemnej, ale štipľavej vôni čerstvých bobúľ zmiešanej s povestnými terpénmi nafty a náznakom sladkosti, ktorá s radosťou prekvapí aj tých najskúsenejších lovcov terpénov.

Bruce Banner Auto rastie vysoko a husto, všade má tenké konáre, pomerne veľké vejárovité listy a vysoký hlavný kmeň, ktorý môže dosahovať výšku až 150 cm a je obklopený niekoľkými bočnými vetvami. Vďaka starostlivému výberu a šľachteniu má táto odroda to najlepšie z oboch svetov; celkovo vysokú odrodu s dlhými a homogénnymi bočnými vetvami, ktoré sú pri zbere pokryté púčikmi, a kompaktnú štruktúru.


Zhrnutie základných informácií o genetike konope Orange Sherbet Auto

Genetika: Bruce Banner Auto

Genotyp: Sativa 65 % / Indica 35 %

Výška rastliny: 110 - 150 cm

Výnos: indoor 450 - 600 gr/m2, outdoor do 50 - 200 gr/rastlina

Doba kvitnutia: 10 - 11 týždňov

THC: do 25 %

Terpény v konope Bruce Banner Auto

LimonénLimonen - Bohatý terpén s typickou vôňou citrusových plodov, v ktorých sa bežne vyskytuje, je silným antioxidantom s protizápalovými a antivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri doplnkovej liečbe ochorení dýchacích ciest.

KaryofylenKaryofylen - Pochádza zo sveta korenín, byliniek a zeleniny. Má korenistú vôňu s drevitými tónmi. Okrem protizápalových účinkov typických pre ostatné terpény má analgetický účinok, takže je užitočný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri liečbe bolesti.

MyrcenMyrcen - Je to jeden z najbežnejších terpénov vôbec. Jeho silná bylinná vôňa s jemným prízvukom korenia je umocnená nádychom pižma. Nájdeme ho v citrónovej tráve, tymiáne alebo bobkovom liste a chmeli. V konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída a reumatizmus.

humulenHumulen - Má výraznú zemitú vôňu s náznakmi korenia. Pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky sa často používa na inhaláciu horných a dolných dýchacích ciest. Jeho schopnosti ocenia aj ľudia trpiaci častými infekciami prínosových dutín, priedušiek alebo nosohltanu.

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp sativa, indika
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška malá (do 1 m)
Náročnosť střední náročnost
Terpény humulen, karyofylen, limonen, myrcen