Auto Sweet Bourbon Kush - autoflowering semená 8 ks Super Sativa Seed Club

111 bodov do vernostného systému
Cena
111 €

Výrobca
Super Sativa Seed Club

Kód produktu
8092

ks

Indika dominantný kmeň Sweet Bourbon Kush Auto bol vyšľachtený zo spojenia odrody Los Angeles Kush a top vybranými európskymi autoflowering líniami Kush. Samonakvitacie semená marihuany od holanskej seedbanky Super Sativa Seed Club. viac

Auto Sweet Bourbon Kush - autoflowering semena konopí od Super Sativa Seed Club

Silný, ale nenáročný indika dominantný kmeň Auto Sweet Bourbon Kush bol vyšľachtený zo spojenia americkej genetiky Los Angeles Kush s vybranými samonakvitačnými straínmi z línie Kush.

Odroda Los Angeles Kush vznikla zo spojenia odrôd LA Confidential a OG Kush. Vplyvom genetiky Kush zostali u tejto odrody zaistené kľúčové vlastnosti – chuť, výnos aj obsah THC.

Nenáročná odroda Auto Sweet Bourbon Kush sa hodí skôr pre indoor. V outdoore sa jej darí v teplejšej klíme. Životný cyklus rastliny od semienka po zber je cca 70 dní.

Obsah THC sa pohybuje v rozmedzí 20-25% THC.

Zhrnutie základných informácií o odrode cannabis Auto Sweet Bourbon Kush

Genotyp: Indika (dominantný)

Genetika: Los Angeles Kush (LA Confidential x OG Kush) x Kush Auto

Výnos indoor: 600 gr/m2

Životnosť rastliny: 70 dní

THC: 20-25%

Terpény obsiahnuté v rastline konope autoflowering odrody Auto Sweet Bourbon Kush

limonenLimonen - Limonen má výraznú citrusovú arómu a je veľmi obľúbený v aromaterapii. Má dobré protizápalové účinky a je silný antioxidant. Vďaka svojim schopnostiam prispieva k liečbe dýchacích ťažkostí, diabetes a oslabenej imunity.

karyofylenKaryofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.

myrcenMyrcen - Jeden z najbežnejších terpénov vyskytujúcich sa v konope. Má zemitú vôňu. Môžete v ňom cítiť aj korenistú arómu klinčekov. Tento terpén je koncentrovaný najmä v kvetoch rastliny. Je sám o sebe veľmi silným antioxidantom a disponuje protizápalovými účinkami. Prispieva k liečbe mŕtvice, osteoartritídy, reumatizmu a zápalových ochorení.

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp indika
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri
Náročnosť malá náročnost
Terpény limonen
Genetika OG Kush