C-Vibez - feminizované semená 10 ks Dutch Passion

96 bodov do vernostného systému
Cena
96,40 €

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
8010

ks

Feminizovaná odroda cannabis C-Vibez je rýchlo kvitnúci hybrid s dominanciou sativa. Semená marihuany vznikli krížením odrôd Mad Scientist a Voodoo. viac

C-Vibez feminizované semená konope od Dutch Passion

Semená marihuany odrody C-Vibez vznikli spojením genetík Mad Scientist a Voodoo. Genetika Voodoo pochádza z Thajska. Jedná sa o veľmi potentnú originálnu odrodu.

Feminizovaná odroda konope C-Vibez je rýchlo kvitnúci hybrid. V jeho genotype dominuje sativa. Rastliny dorastajú do výšky cca 1-1,5 metra. Dĺžka kvetu je 10-12 týždňov.

Tento feminized kmeň sa pýši objemnými výnosmi.

Niektoré rastliny môžu byť vďaka genetike sfarbené do fialových a ružových odtieňov.

Základné informácie o odrode konope C-Vibez

Genotyp: hybrid

Výnos: vysoké

Výška: 1-1,5 metra

Doba kvetu: 10–12 týždňov

Obsah THC: viac ako 20 %

Terpény obsiahnuté v rastlinách konope odrody C-Vibez

myrcenMyrcen - Jeden z najbežnejších terpénov vyskytujúcich sa v konope. Má zemitú vôňu. Môžete v ňom cítiť aj korenistú arómu klinčekov. Tento terpén je koncentrovaný najmä v kvetoch rastliny.

pinenPinen - Aróma terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa. Ponúka rad potenciálne terapeutických účinkov. Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici, pre ktorých je čerstvý vzduch balzamom na dýchacie cesty. A práve takýto účinok môže mať tento terpén. Zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom.

karyofylenKaryofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.

limonenLimonen - Pre tento terpén je typická svieža citrusová aróma. Používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má protizápalové účinky.

C-Vibez-semena-cannabis-Dutch-Passion-obsah-THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Výška stredná (1 - 1,5m)
Terpény pinen