Hash Plant 10 ks štandardizované feminizované semená Sensi Seeds

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
6611

Táto vzácna Afghanicy pochádza z najlepších genotypov používaných na hašiš, ktoré kedy boli z Hindúkuš dovezené na Západ. viac


Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)Hash Plant štandard od Sensi Seeds


Táto vzácna Afghanicy pochádza z najlepších genotypov používaných na hašiš, ktoré kedy boli z Hindúkuš dovezené na Západ. Modely konope, ktoré sú všeobecne známe ako "hašišové rastliny", nájdete po okolí týchto hôr a v okolitých štátoch, ale len málo z nich je tak dobrých ako Hash Plant.

Priamy predok Hash Plant bol vyšľachtený v Amerike a neskôr prevezený do Holandska (úplne nečakane formou odrezkov). Akonáhle dorazil k Sensi Seeds, ujali sa ho ľudia v laboratóriách a vďaka nemu dali tiež základ niekoľkých ďalším Sensi Seed hybridom.

Vyšľachtili veľa pokusných krížencov v priebehu mnohých rokov a neustále hľadali ten správny samčí peľ, ktorým by získali kvalitný regulárov (nefeminizovaná semienka) hodné mena Hash Plant. Nakoniec našli zodpovedajúci "náprotivok" v Nothern Lights. V pomere 50: 50 (HP: NL) bol otec spätne skrížený s HP matičnej rastlinou a z toho dostali hybrid s pomerom 75% HP: 25% NL.

Zo všetkých šľachtiteľských pokusov, je tento asi najvydarenejší.

Aj skúsení fajčiari mávajú problém dokouřit šúľané joint z Hash Plant.

Hash Plant je kompaktný po celú dobu jej extra krátkeho kvetu. Palice sú pevné, pokryté živicou. Po usušení si vychutnáte bohatú arómu Afghanicy s nádychom hašiša.

Účinok je hlavne devastujúce na telo a s rýchlym nástupom. Budete vzývať Boha gauča, o)

Genetika: Indica

Dĺžka kvetu: 40 - 45 dní

Výnos: 90 - 120 g

Výška rastliny: 100 - 130 cm


 

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia regulárne
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa
Balenie 10 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos stredny
Umiestnenie venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Ocenenie HTCC 3.Místo
Náročnosť stredná
Terpény karyofylen, humulen
Genetika Jack Herer