Kerosene Krash autoflower - feminizované semienka 7 Ks Dutch Passion

-18%
117 bodov do vernostného systému
Cena
117,50 €

Štandardná cena
143,10 €

Ušetríte
18% (25,60 €)

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
8286

Skladom
ks

Silný, štipľavý autohybridný kmeň s XL výnosmi. viac

Opis tovaru je prebratý od výrobca Dutch Passion. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (

Kerosene Krash autoflower feminizované semienka od Dutch Passion

Auto Kerosene Krash je perfektná odroda pre pestovateľov, ktorí majú radi komplexný terpénový profil. Je to odroda so silnou a štipľavou arómou prevažne zemitých, plynatých a korenistých borovicových tónov. Je to veľmi unikátny a komplexný profil, kde sa tiež môžu objaviť viaceré chemické a drevité tóny.

Auto Kerosene Krash feminizované semienka marihuany sú silný hybridný autoflower kmeň. Normálne rastie do stredne veľkého huňatého samonakvétacieho kvetu, ktorý vykazuje klasickú štruktúru samonakvétací Dutch Passion s ťažkým hlavným kvetom obklopeným mnohými bočnými kvetmi.

Auto Kerosene Krash sú samonakvétacie s prevažne hybridnými vlastnosťami. Štruktúra listu i rastliny sa javí ako hybridný samonakvétací kmeň konope. Existujú niektoré fenotypy, ktoré môžu v listoch vykazovať len trochu viac znakov Indica.

Všetky tieto kmene poskytujú štandardne vysoké výnosy v kombinácii s najkvalitnejšími púčikmi a extrémne vysokými hladinami THC. Auto Petrosene Krash sa tiež ľahko pestuje a na dosiahnutie dobrých výsledkov nevyžaduje žiadne zvláštne nutričné požiadavky ani špeciálne pestovateľské techniky.

Kerosene Krash samonakvétacie semienka konope s priemerným 12- týždňovým cyklom od semena po zber.

Rastliny majú silné robustné vetvy. To zaisťuje, že rastliny môžu byť dokonale pestované prirodzeným spôsobom. Je to tiež vhodná štruktúra na pestovanie SOG. Väčšina rastlín má silný centrálny hlavný kvet obklopený mnohými silnými bočnými kvetmi.

Akonáhle rastlina dokončí rastovú fázu, uvidíte, že začne produkovať trichomy veľmi skoro. Aj keď je rastlina ešte plná chlpov bielych kvetov, produkcia trichomov je už v plnom prúde!

Auto Kerosene Krash kvety sú okrúhle ako minigolfové loptičky a obvykle úplne nezrastajú. Napriek tomu sú stále možné vysoké výnosy.

Púčiky sa stávajú veľmi kompaktnými a tvrdými. U najhybridnejších fenotypov, ktoré sa len o niečo zväčšia, môžete tiež očakávať väčší kvet. Fenotypy s väčším sklonom Indica mávajú o niečo menšie púčiky.

Genetika feminizovanej odrody Kerosene Krash

Pôvodná fotoperióda Kerosene Krash bola vyvinutá krížením samice GG#4 so špeciálnym samcom Sherbetom. S výsledkom sme boli takí spokojní, že sme okamžite začali pracovať na samonakvétacej odrode tejto krásnej dámy. Na premenu tejto genetiky na samonakvétaciu sme použili náš Auto Glueberry Kush (Glueberry OG x Auto Blueberry).

To zabezpečilo, že profil plynného terpénu bol odovzdaný samonakvétaciemu zariadeniu, navyše k fenomenálnej potencii. Auto Kerosene Krash má vo vôni o niečo viac ovocných tónov ako fotoperiodická odroda, ale obe sú veľmi silné odrody, ktoré vyzerajú krásne.

Genotyp: Indika/Sativa

Genetika: Petrolej Krash (GG#4 x Sherbet) x Auto Glueberry OG (Glueberry OG x Auto Blueberry)

Výška : Vysoká

Doba kvetu: 12 týždňov

Výnos indoor: 400-500 g/m2

THC: 20% + vysoký

limonén Limonén - Je pre neho typická svieža citrusová aróma. Limonén má protizápalové účinky a používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním.

humulén Humulen - Má výraznú zemitú arómu s tónmi korenia. Pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky býva využívaný pri inhalácii horných aj dolných dýchacích ciest. Jeho schopnosti ocenia aj ľudia trpiaci častými zápalmi dutín, priedušiek či nosohltana.

myrcen Myrcen - Jeden z najčastejšie sa vyskytujúcich terpénov v konope. Má zemitú vôňu a korenistú arómu klinčekov. Tento terpén sa koncentruje najmä do kvetov rastliny.

 Karyofylén - Má korenený nádych. Vhodný taktiež pri problémoch s dýchaním a pri bolestiach rôzneho pôvodu.

 Linalool - Jeho vôňa je levanduľová. Uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje stres a celkovo navracať pokoj do celej nervovej sústavy.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp sativa, indika, fifty-fifty
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri
Výška veľká (nad 1,5 m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Terpény humulen, karyofylen, limonen, linalool, myrcen