Kerosene Krash - feminizované semínka 3 Ks Dutch Passion

-41%
48 bodov do vernostného systému
Cena
48,10 €

Štandardná cena
81,50 €

Ušetríte
41% (33,40 €)

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
8269

Skladom
ks

XXL výnosy a veľmi vysoké THC spojené s bonohatým profilom terpénov. viac

Opis tovaru je prebratý od výrobca Dutch Passion. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (

Kerosene Krash feminizované semienka od Dutch Passion

Boli sme tak ohromení niektorými jedincami v našej zbierke legendárneho Gorilla Glue #4 , že sme sa rozhodli použiť jednu veľkolepú vzorku ako základ pre extrémne chutnajúci kmeň Kerosene Krash.

Genetika feminizovanej odrody Kerosene Krash

Jedna veľmi sexy samica GG#4 bola opelená samcom Sherbetom. Toto kríženie bolo ďalej vyvinuté v stabilnej feminizovanej rade veľmi kvalitných feminizovaných semien .

Rastliny Kerosene Krash sú stredne vysoké s veľmi priaznivými výnosmi. Nejde len o objemné XXL úrody, kvôli ktorým by pestovatelia volili túto odrodu – tým dôvodom je predovšetkým úchvatný terpénový profi l, ktorý výrazne smeruje k časti terpénového spektra. Obsahuje vysoký obsah THC .

Kerosene Krash vytvára početné bočné vetvy, na ktorých sa formujú skvele voňajúce palice, ktoré sú tvrdé ako kameň. Vyskúšajte len trošku a uvidíte, ako vás povznesie.

Túto krásnu feminizovanú rastlinu pestujeme vo vnútri.

Ale pozor, konzumujte o niečo viac a buďte pripravení na „krash“!

Genotyp: Indika

Genetika: GG#4 / Sherbet

Výška : Stredná

Doba kvetu: 8 týždňov

Výnos indoor: Vysoký

THC: Vysoký

limonén Limonén - Je pre neho typická svieža citrusová aróma. Limonén má protizápalové účinky a používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním.

humulén Humulen - Má výraznú zemitú arómu s tónmi korenia. Pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky býva využívaný pri inhalácii horných aj dolných dýchacích ciest. Jeho schopnosti ocenia aj ľudia trpiaci častými zápalmi dutín, priedušiek či nosohltana.

myrcen Myrcen - Jeden z najčastejšie sa vyskytujúcich terpénov v konope. Má zemitú vôňu a korenistú arómu klinčekov. Tento terpén sa koncentruje najmä do kvetov rastliny.

 Karyofylén - Má korenený nádych. Vhodný taktiež pri problémoch s dýchaním a pri bolestiach rôzneho pôvodu.

 Linalool - Jeho vôňa je levanduľová. Uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje stres a celkovo navracať pokoj do celej nervovej sústavy.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Terpény humulen, karyofylen, limonen, linalool, myrcen