Lockdown Kush - Feminizované semienka konope 10 ks, Sensi Seeds

Rýchle kvitnutie
75 bodov do vernostného systému
Cena
75,30 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
8415

ks

Semienka marihuany Lockdown Kush od Sensi Seeds vznikla spojením kmeňov San Fernando Valley OG a Afghani #1. Tento kmeň konope produkuje rastliny kompaktnej veľkosti s krátkou dobou kvetu. viac

Lockdown Kush - feminizované semienka marihuany od Sensi Seeds

Sativa dominantné semená marihuany odrody Lockdown Kush patria do zoznamu feminizovaných odrôd od seedbanky Sensi Seeds.

Rodičovskú líniu tvoria kmene konope San Fernando Valley OG a Afghani #1.

Odrodu cannabis Lockdown Kush je možné umiestniť do indoor aj outdoor prostredia. Vonku sa jej bude dariť aj v chladnejšom kontinentálnom podnebí. Rastliny majú krátku dobu kvetu 55 – 60 dní. V indoore majú rastliny strednú výšku do 150 cm. Vonku však dorastajú do výšky aj viac ako 150 cm.

Tento strain ponúka stredne veľké výnosy. V indoore sú výnosy okolo 450 g na m2. Produkcia vonkajších rastlín je 550 g a viac.

Detaily odrody konope Lockdown Kush

Genotyp: 40% indika, 60% sativa

Genetika: San Fernando Valley OG x Afghan #1

Doba kvetu: 55 - 60 dní

Výška rastlín indoor: 100 – 150 cm

Výnos indoor: 450 g/m2

Výška rastlín outdoor: 150 cm

Výnos outdoor: 550 g/rastlina

Základné terpény obsiahnuté v rastlinách konope Lockdown Kush

limonenLimonén - Limonén je jeden z najrozšírenejších terpénov. Vďaka citrusovej aróme a protizápalovým účinkom sa používa ako podporná liečba pri ťažkostiach s dýchaním.

pinenPinen - Tento terpén je charakteristický prevažne vôňou lesa, bazalky a rozmarínu a má veľmi výraznú a sviežu vôňu bylín. Má antioxidačné účinky. Je využívaný v oblasti aromaterapie z dôvodu jeho sviežosti. Dokáže predísť infekcii a vďaka jeho inhalácii sa do pľúc dostáva väčšie množstvo vzduchu.

myrcenMyrcen - Najbežnejší terpén, ktorý v rastlinách konope môžeme objaviť. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s náznakom pižma. Myrcen je sústredený predovšetkým v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové účinky.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp sativa
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Terpény limonen, myrcen, pinen
Genetika Afghani