Purple Bud - feminizované semienka konope 10 ks, Sensi Seeds

38 bodov do vernostného systému
Cena
38,70 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
8359

ks

Feminizované semená marihuany odrody Purple Bud od White Label boli vyvinuté z radu Hindu Kush. Tento kmeň produkuje prevažne fialové rastliny. viac

Purple Bud - femizované semienka marihuany od Sensi Seeds

Semienka marihuany feminizovaného kmeňa odrody Purple Bud boli vyšľachtené z afgansko-jamajského kríženca, ktorý bol ďalej krížený s odrodami Hindu Kush a Purple Kush.

Rad Hindu Kush zahŕňa niektoré z najviac cenených kmeňov na svete.

Tento konopný strain produkuje prevažne fialovo kvitnúce rastliny. Pretože je však každá rastlina individuálna, niektoré z nich zostanú vždy zelené. To je spôsobené prirodzene sa vyskytujúcimi variáciami a je to veľmi charakteristické pre tento typ konope.

Purple Bud sa hodí do indooru aj outdooru. Nevadí mu ani chladná klíma s rýchlo končiacimi rokmi. Nízke teploty naopak podporia fialovú farbu rastlín.

Doba kvetu je pomerne krátka, cca 9 týždňov.

Detaily feminizovanej odrody konope Purple Bud

Genotyp: dominantná indika

Genetika: Afghan x Jamaican x (Hindu Kush x Purple Kush)

Doba kvetu: cca 9 týždňov

Terpény obsiahnuté v rastlinách konope odrody Purple Bud

Myrcen - Najbežnejší terpén, ktorý v rastlinách konope môžeme objaviť. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s náznakom pižma. Myrcen je sústredený predovšetkým v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové účinky.

limonenLimonén - Limonén sa radí medzi najbežnejšie sa vyskytujúce konopné terpény. Má dobré protizápalové účinky a je silným antioxidantom.

pinenPinen - Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici, pre ktoré je čerstvý vzduch balzamom na dýchacie cesty. Ponúka tiež množstvo potenciálne terapeutických účinkov a zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Terpény limonen, myrcen, pinen
Genetika Afghani, Hindu Kush, Jamaican