Haze je klasický kmeň s dominanciou sativa, ktorý je známy svojimi jasnými, euforickými a energizujúcimi účinkami. Táto odroda má tendenciu stimulovať myseľ a telo, čo môže viesť k tvorivosti a aktivite. Často je vyhľadávaná na každodenné užívanie, keď chcú ľudia zostať aktívni a čulí. Haze má zvyčajne vysoký obsah THC.

Super Silver Haze je tiež kmeň s dominanciou sativa, ktorý sa považuje za jednu z najsilnejších odrôd Haze. Má podobné účinky ako Haze, ale môže byť ešte euforickejšia a povznášajúca. Táto odroda je známa svojou sladkou a citrusovou arómou. Zvyčajne má tiež vysoký obsah THC.

Rozdiel medzi týmito dvoma odrodami spočíva v ich sile a intenzite účinkov. Super Silver Haze sa často považuje za silnejšiu a môže mať výraznejšie psychoaktívne účinky ako bežná Haze. Výber medzi týmito dvoma druhmi závisí od toho, akú silu a typ účinkov preferujete.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
The Doors 18ks regulérních semen Mr. NiceThe Doors 18ks regulérních semen Mr. Nice

The Doors 18ks regulérních semen Mr. Nice

Do 5 dní
80,10 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri
Genetika: NL5Haze x Haze AC (25% Afghan, 75% Haze). Dĺžka kvetu: až 16 týždňov, urobte starostlivú selekciu rastlín. Outdoor pestovanie sa…
Rýchle info
Jack Herer - feminizované semienka 5 ks SeedsmanJack Herer - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Jack Herer - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Skladom
29,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp fifty-fifty
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Hybrid, ktorý kombinuje vlastnosti oboch genotypov – indika aj sativa. Feminizované semená marihuany seedbanky Seedsman sú výsledkom…