Northern Lights je odroda s dominanciou indiky, ktorá je známa svojou silnou relaxačnou povahou. Táto odroda má tendenciu navodzovať fyzický pokoj a pomáha pri nespavosti. Je obľúbená pre svoju schopnosť zmierňovať stres, bolesť a úzkosť. Northern Lights má často vyšší obsah THC.

Blueberry je tiež odroda s prevahou indiky, ktorá je známa svojou sladkou a ovocnou arómou a pokojným a relaxačným účinkom. Táto odroda je často voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú eufóriu a fyzické uvoľnenie. Môže pomôcť pri úzkosti a nespavosti. Blueberry má tiež vyšší obsah THC.

Rozdiel medzi týmito dvoma odrodami spočíva v chuťových vlastnostiach a účinkoch. Northern Lights je vhodná pre tých, ktorí hľadajú fyzickú relaxáciu a pokojný spánok s vyšším obsahom THC. Blueberry je ideálna pre tých, ktorí chcú relaxáciu a eufóriu s ovocnou arómou. Výber medzi týmito dvoma variantmi závisí od toho, aký zážitok konkrétny používateľ uprednostňuje.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
Blueberry - feminizované semienka 5 ks SeedsmanBlueberry - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Blueberry - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Skladom
35,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Feminizované semená Blueberry od seedbanky Seedsman sú prevažne genotyp indika. História tejto odrody siaha až do konca 70. rokov 20.…
Rýchle info Akcia
Shiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi SeedsShiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

Shiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

Do 5 dní
48,70 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri
Najsilnejší model z genotypov Skunk s úžasným výnosom, aký ste kedy videli, bol pomenovaný na počesť hinduistického boha Shiva - pána…