Auto Skywalker Haze® - feminizované a samonakvétacie semienka 3 ks Dutch Passion

Cena
18,10 €

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
7786

Skladom
ks

Unikátna odroda, ktorá vznikla spojením genetík Skywalker Haze a Auto Amsterdam Amnesia. U tejto feminizovanej samonakvétacej odrody dominuje sativa. Má extrémne vysoký obsah THC. viac


Popis tovaru je prejatý od oficiálneho výrobcu Dutch Passion. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely.
Auto Skywalker Haze® semienka konope od Dutch PassionObľúbená seedbanka Dutch Passion predstavuje kvalitné feminizované a samonakvétacie semená marihuany Auto Skywalker Haze .


Spojením genetík Skywalker Haze a Auto Amsterdam Amnesia sa podarilo vytvoriť zaujímavú feminizovanú a samonakvétaciu odrodu v dominantnom type sativa . Táto odroda je jedna z najsilnejších autoflower genetík Haze .


Odroda Auto Skywalker Haze sa hodí na umiestnenie vo vnútornom i vonkajšom prostredí.


Priemerná doba od vyklíčenia až po zber je cca 12 týždňov. Môže to však trvať dlhšie. Výška rastlín sa pohybuje v rozmedzí 150-200 cm.


Auto Skywalker Haze sú samonakvétacie semená konope s extrémne vysokým THC .Detaily semien marihuany Auto Skywalker Haze


Genotyp: sativa - dominantná


Genetika: Skywalker Haze X Auto Amsterdam Amnesia


Doba rastu: 12-14 týždňov


Výška rastlín : 150-200 cm


THC : viac ako 26 %Terpény konope obsiahnuté v Auto Skywalker Haze


myrcen Myrcen - Jeden z najčastejšie sa vyskytujúcich konopných terpénov. Má zemitú vôňu a korenistú arómu klinčekov. Tento terpén sa koncentruje najmä do kvetov rastliny.


limonén Limonén - Pre tento terpén je typická svieža citrusová aróma. Používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má protizápalové účinky.


karyofylén Karyofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Hodí sa pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Jeho analgetické účinky by mohli pomôcť so zmierňovaním rôznych druhov bolestí.


linalool Linalool - Má upokojujúce účinky, uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje stres a navracia pokoj do celej nervovej sústavy. Napomáha aj k lepšiemu spánku a posilňuje imunitný systém.


pinen Pinen - Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici. Ponúka tiež množstvo potenciálne terapeutických účinkov a zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom. Aróma terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa.ukazovateľ thc

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp sativa
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Terpény karyofylen, myrcen, limonen, linalool, pinen
Genetika Amsterdam Amnesia, Skywalker Haze