Auto Skywalker Haze® - feminizované a samokvitnúce semená 7 ks Dutch Passion

Akcia
31 bodov do vernostného systému
Cena
31,80 €

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
7788

ks

Unikátna odroda, ktorá vznikla spojením genetík Skywalker Haze a Auto Amsterdam Amnesia. U tejto feminizovanej samonakvétacej odrody dominuje sativa. Semená marihuany Autoflowering Skywalker Haze majú extrémne vysoký obsah THC. viac


Popis samonakvétacích a feminizovaných semien Auto Skywalker Haze je prejatý od oficiálneho výrobcu Dutch Passion. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely.
Autoflowering feminized Skywalker Haze® semená marihuany od Dutch Passion


Spojením genetík Skywalker Haze a Auto Amsterdam Amnesia sa podarilo vytvoriť zaujímavú feminizovanú a samonakvétaciu odrodu v dominantnom type sativa . Táto odroda je jedna z najsilnejších autoflowering genetík Haze .


Odroda Auto Skywalker Haze sa hodí na umiestnenie vo vnútornom i vonkajšom prostredí. Priemerná doba od vyklíčenia až po zber je cca 12 týždňov. Môže to však trvať dlhšie. Výška rastlín sa pohybuje v rozmedzí 150-200 cm.


Auto Skywalker Haze sú samonakvétacie feminizované semená marihuany s extrémne vysokým THC .Detaily odrody Autoflowering femina Skywalker Haze


Genotyp: sativa - dominantná


Genetika: Skywalker Haze X Auto Amsterdam Amnesia


Doba rastu: 12-14 týždňov


Výška rastlín : 150-200 cm


THC : viac ako 26 %Terpény obsiahnuté v Auto Skywalker Haze


myrcen Myrcen - Jeden z najčastejšie sa vyskytujúcich terpénov. Má zemitú vôňu a korenistú arómu klinčekov. Tento terpén sa koncentruje najmä do kvetov rastliny.


limonén Limonén - Pre tento terpén je typická svieža citrusová aróma. Používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má protizápalové účinky.


karyofylén Karyofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Hodí sa pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Jeho analgetické účinky by mohli pomôcť so zmierňovaním rôznych druhov bolestí.


linalool Linalool - Má upokojujúce účinky, uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje stres a navracia pokoj do celej nervovej sústavy. Napomáha aj k lepšiemu spánku a posilňuje imunitný systém.


pinen Pinen - Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici. Ponúka tiež množstvo potenciálne terapeutických účinkov a zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom. Aróma terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa.ukazovateľ THC

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp sativa
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Terpény karyofylen, limonen, linalool, myrcen, pinen
Genetika Amsterdam Amnesia, Skywalker Haze