Hawaii Maui Waui - feminizované semienka marihuany 5 ks Nirvana Seeds

Akcia -8%
26 bodov do vernostného systému
Cena
26,20 €

Štandardná cena
28,50 €

Ušetríte
8% (2,30 €)

Výrobca
Nirvana seeds

Kód produktu
7989

Skladom
ks

Feminizovaná odroda cannabis Hawaii Maui Waui z krásneho ostrova Havaj s prevahujúcim genotypom sativa. Vysoká tropická rastlina s príjemnou citrusovou arómou. viac

Opis feminized semien Hawaii Maui Waui je prebratý od výrobca Nirvana Seeds. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)

Hawaii Maui Waui - feminizované semienka marihuany od Nirvana seeds

Táto feminizovaná odroda konope Hawaii Maui Waui by rohodne nemala chýbať vo Vašej zbierke!

Sativa pochádzajúca z Havajských ostrovov, kde je jednou z hlavných atrakcií. Semená marihuany odrody Hawaii Maui Waui patria k old-school genetikám.

Typické sú vysoké rastiny s príjemnou citrusovou arómou, ktoré potrebujú pre svoj rast obvykle 10-12 týždňov. Vďaka tomu sa hodí skôr do klímy, pre ktoré sú typické dlhé horúce léta.

Jedná sa o náročnejšiu odrodu, ktorej výsnosy môžu dosiahnuť 350 – 450 g/m².

Informácie o odrode konope Hawaii Maui Waui

Genotyp: sativa

Genetika: Hawaiian Sativa IBL

Doba kvetu: 9-11 týždňov

Výška: vysoká

Výnos: 350 – 450 g/m²

THC: 14-19%

Terpény, ktoré nájdeme v rastlínach cannabis odrody Hawaii Maui Waui

terpen-limonenLimonen - Limonen sa radí medzi najbežnejšie sa vyskytujúce terpény v rastlinách marihuany. Je pre neho typická citrusová aróma. Je využívaný v aromaterapii ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má dobré protizápalové účinky a je silným antioxidantom. Svojimi vlastnosťami môže pomôcť k posilneniu prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

terpen-myrcenMyrcen - Pre tento terpén je typická bylinná ovocná aróma. Má protizápalové schopnosti. Mohol by tak byť nápomocným pri liečbe osteoartritídy, reumatizmu či iných zápalových kĺbových ochorení. Nachádza sa predovšetkým v kvetoch rastliny konope.

terpen-terpineolTerpineol - Terpineol má výraznú kvetinovo-citrusovú arómu s tónmi korenia a mäty. Je to zmes kvetinových, citrusových a korenených tónov so štipkou mäty. Využíva sa v kozmetickom priemysle na výrobu odličovacích a kozmetických výrobcov. Prispieva k liečbe spánkových porúch a nespavosti, zmien nálad, depresie a úzkosti.

Hawaii-Maui-Waui-Nirvana-Seeds-ukazatel-THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp sativa
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Náročnosť velká náročnost
Terpény limonen, myrcen, terpineol