Mokum's Tulip autoflower - feminizované semienka 7 Ks Dutch Passion

97 bodov do vernostného systému
Cena
97,70 €

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
8290

ks

Silné a živicové auto s niekoľkými farebnými fenotypmi. viac

Opis tovaru je prebratý od výrobca Dutch Passion. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (

Mokum's Tulip autoflower feminizované semienka od Dutch Passion

Mokum’s Tulip feminizované semienka marihuany majú sladkú vôňu holandských tulipánu! Nie je nad kombináciu sladkastej arómy s neuveriteľne bohatým terpénovým profilom. Pridajte k tomu ešte kúzelný rauš a hneď sami pochopíte, prečo si vyšľachtenie odrody Auto Mokum's Tulip a jej zaradenie do ponuky doslova vydupali naši zákazníci, ktorí sú fanúšikmi samonakvétacích variet.

Vyrábajú sa štyri hlavné fenotypy, z ktorých dva majú krásne fialové farby. Rastliny rastú pomerne veľké na auto, od semena po zber to trvá v priemere 12 týždňov vo vnútri. Mokum's Tulip je veľkým producentom živice - dokonca aj na prebytočnom lemovaní. Dobré pre ice-o-lator hash a veľmi produktívne pre lisovanie kolofónie.

Odroda Auto Mokum's Tulip tiež vytvára veľké množstvo živice, takže ju môžete využiť na výrobu koncentrátov. Je škoda sa trichomov z rastliny zbavovať, keď z nich namiesto toho môžete buď za pomocou filtračného vreca ice-o-lator, získať nejaký ten rosin.

Hladiny THC sú vysoké 20%.

Efekt je silný.

Genetika feminizovanej odrody Mokum's Tulip

Mokum's  Tulip Auto je kríženec Mokum's  Tulip a Colorado Cookies Auto. Je to klasický auto s veľkým potenciálnym výnosom spojeným s veľmi dobrými hladinami THC, ktoré poskytujú silný účinok.

Genotyp: Indika/Sativa

Genetika: Mokum Tulip a Colorado Cookies Auto

Výška : Vysoký

Výnos: Vysoký

Doba kvetu: 12 týždňov

THC: 20% vysoký

pinen Pinen - Aróma terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa. Ponúka rad potenciálne terapeutických účinkov. Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici, pre ktoré je čerstvý vzduch balzamom na dýchacie cesty. A práve takýto účinok môže mať tento terpén. Zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom.

 Humulen - Má výraznú zemitú arómu s tónmi korenia. Pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky býva využívaný pri inhalácii horných aj dolných dýchacích ciest. Jeho schopnosti ocenia aj ľudia trpiaci častými zápalmi dutín, priedušiek či nosohltana.

myrcen Myrcen - Jeden z najčastejšie sa vyskytujúcich terpénov v konope. Má zemitú vôňu a korenistú arómu karafiátov. Tento terpén sa koncentruje najmä do kvetov rastliny.

 Karyofylén - Má korenený nádych. Vhodný taktiež pri problémoch s dýchaním a pri bolestiach rôzneho pôvodu.

 Limonén - Pre tento terpén je typická svieža citrusová aróma. Používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má protizápalové účinky.

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri
Výška veľká (nad 1,5 m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Terpény pinen