Olej zo semien dračích plodov (Hylocereus undatus) 10ml

Cena
10,60 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
7312

Skladom
ks

Olej zo semien dračích plodov je výbornou voľbou pre použitie v produktoch pre starostlivosť o pleť. Dračie ovocie obsahuje nenasýtené mastné kyseliny a antioxidanty. viac

Dragon Fruit olej (Hylocereus undatus) 10 mlPitaya, známejšia ako dračie ovocie, je úžasne krásne ovocie, ktoré má oslnivé kvety a jedinečný tvar a farbu. Ovocie je pôvodom zo strednej Ameriky, ale teraz sa široko pestuje  aj v niekoľkých krajinách juhovýchodnej Ázie, ako je Thajsko, Filipíny a Vietnam.Pochádza z niekoľkých druhov kaktusov, jeho sukulentná stonka dodáva tomuto delikátnemu ovociu vlhkosť v suchom prostredí, kde rastie. Dračie ovocie je zvyčajne ružovočervené, hoci niektoré odrody tohto ovocia sú ružové alebo žlté. Šupka je tenká a zvyčajne pokrytá šupinami, stred plodu je výrazne červený alebo biely. Vyznačuje sa sladkou chuťou.

VÝHODY POUŽÍVANIA OLEJAVďaka výdatnej prítomnosti nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov v oleji zo semien dračích plodov je výbornou voľbou pre použitie v krémoch, zvlhčovačoch a mnohých ďalších produktoch starostlivosti o pleť a kozmetike.

Parametre

Terpény karyofylen, limonen
Objem 10 ml