Esenciálne oleje sú presne to, čo vám pomôže uvoľniť telo i myseľ. Niekedy sa im tiež hovorí éterické. Sú založené na extrakcii vonných silíc z aromatických rastlín - kvetov, semienok, listov a ďalších rastlinných materiálov. Rastliny obsahujú aromatické látky zvané terpény využívané pri aromaterapii. K dostaniu máme širokú škálu vonných olejov od levandule alebo šalvie, až po tie jedinečné ako je kôporparadajka alebo jojoba. Ponorte sa do sveta vôní a relaxu. Esenciálne oleje môžu pomôcť od stresu, úzkostí, depresií ale aj respiračných problémov . Esenciálne oleje nikdy nepoužívajte na pokožku neriedené. Pozor na obmedzenia a kontraindikácie u konkrétnych olejov pri tehotenstve, pre malé deti a pri konkrétnych zdravotných ťažkostiach. Využite ich ako oleje do aromalampy či difuzéra, na prevoňanie domácnosti, ako prímes masážnych olejov alebo napríklad k uvoľňujúcemu kúpeľu.

Rýchle info
Zázvorový olej 10mlZázvorový olej 10ml

Zázvorový olej 10ml

Skladom
9,30 €
Zázvorový olej má množstvo liečebných účinkov. Vďaka svojim zahrievacím a povzbudzujúcim vlastnostiam pôsobí dobre na trávenie, stav mysle.…
Rýchle info
Tymianový olej 10mlTymianový olej 10ml

Tymianový olej 10ml

Skladom
9,30 €
Tymiánový olej stimuluje zmysly, čistí dýchacie cesty a posilňuje imunitu. Upokojuje myseľ a podporuje dlhodobé a celkové zdravie tela.
Rýchle info
Melissa olej 10mlMelissa olej 10ml

Melissa olej 10ml

Skladom
5,20 €
Melissa olej je známy ako olej z citrónového balzamu. Považuje sa za najúčinnejší liečivý esenciálny olej.