Skunk je odroda s dominanciou indica, ktorá pochádza z USA. Tento kmeň je známy svojimi silnými účinkami na telo a myseľ, vďaka čomu je obľúbený medzi rekreačnými aj liečebnými používateľmi. Skunk dokáže navodiť pocity eufórie, zvýšenej kreativity a uvoľnenia. Má tiež charakteristickú arómu skunku, ktorá môže byť intenzívna a sladká.

OG Kush je odroda s dominanciou indiky, ktorá pochádza z Kalifornie. Táto odroda je známa svojimi silnými účinkami na telo, vďaka čomu je obľúbená na liečebné použitie pri bolesti a strese. OG Kush dokáže navodiť pocity eufórie, fyzického uvoľnenia a šťastia. Má výraznú citrusovú a naftovú arómu, ktorá je štipľavá a ostrá.

Rozdiel medzi Skunkom a OG Kushom spočíva v účinkoch a chuti. Skunk má skunkovú arómu a môže mať viac stimulačné účinky, zatiaľ čo OG Kush má citrusovú arómu a často sa používa pre svoje účinky na uvoľnenie tela. Obe odrody sú obľúbené a majú svoje miesto v konopnej komunite.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
Big Bud - 3 ks feminizované semená Sensi SeedsBig Bud - 3 ks feminizované semená Sensi Seeds

Big Bud - 3 ks feminizované semená Sensi Seeds

Skladom
58,60 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie venku
Model Big Bud je známy hlavne ohromujúcimi výnosmi. Dominuje v ňom rodokmeň Indica, ktorý bol starostlivo a rafinovane vylepšovaný po mnoho…