Kadidlo posvätné - 100% prírodný esenciálny olej (10ml) - Pestík

Cena
9,10 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
8257

ks

Esenciálny olej kadidlo posvätné má hrejivú, žiarivú, živičnú, zemitú, ľahko balzamickú vôňu s piepornými podtónmi a vrchným tónom citrónovo-pomarančových citrusov; a je obdarený radom aromaterapeutických aplikácií. viac

Kadidlo posvätné ( Boswellia sacra)

Esenciálny olej kadidlo posvätné je hydrodestilovaný zo živicovej sušenej miazgy stromov Boswellia sacra pochádzajúcich z Ománu, historickej oblasti známej výrobou kadidlového oleja prvotriednej kvality.

Ľahko sfarbená živica Boswellia sacra s nazelenalým odtieňom je starostlivo zozbieraná zo stromov v Ománe, kde má povolenie od kráľovskej rodiny pracovať so živicou Royal Hojari, ako je miestna známa, len niekoľko páleníc. Olej Boswellia Sacra, označovaný aj ako posvätné kadidlo, sa používa ako duchovná pomôcka pri rituáloch, modlitbách a meditáciách.

Využitie oleja z kadidla posvätného

Kadidlový olej Sacra sa používa kozmeticky na výživu a omladenie pokožky. Okrem toho, že esenciálny olej kadidlo Sacra pôsobí ako krásna podpora pokožky pre veci, ako je hydratácia, omladenie zrelej pokožky a pomoc s jazvou , je tiež široko používaný na pomoc pri zmierňovaní menších bolestí a zápalov súvisiacich s bolesťami hlavy a celkovým svalovým napätím. Vďaka vysokému množstvu alfa-pinénu má kadidlo Sacra schopnosť pôsobiť protizápalovo. Môže tiež poskytnúť podporu dýchania, pomáha odstrániť preťaženiu a sliznici.

Emočne a energeticky je kadidlo posvätné uctievaný pre svoje silne povznášajúce a objasňujúce účinky na telo a myseľ. Keď sa rozptýli doma, poskytuje ochranu, podporuje zdravú náladu a premení vôňu domova na vôňu chrámu. Niektorí ju tiež považujú za nadradeného spojenca pri hľadaní zvýšenej životnej energie a výživy duše.

Ako používať

Olej je vhodný používať na aromaterapiu.

Olej je možné použiť na obohatenie kozmetických krémov, na kúpeľ či masáže.

Jedná sa o kozmetický prípravok , nie je určený na vnútorné použitie.

Parametre

Objem 10 ml