Paradajkový olej (Solanum lycopersicum) 10ml

Cena
7,10 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
7336

ks

Paradajkový olej obsahuje veľké množstvo vitamínov, antioxidantov a mastných kyselín. Podporuje regeneráciu buniek a pôsobí proti UV žiareniu. viac

Paradajkový olej (Solanum lycopersicum) 10 mlParadajkový olej sa získava lisovaním jadierok rajčín. Ide o 100 % rastlinný olej bez pridaných látok. V minulosti boli rajčiny považované za vzácne okrasné rastliny.

Paradajkový olej (inými slovami aj rajčinový či rajčiakový olej) obsahuje veľké množstvo vitamínov, antioxidantov a mastných kyselín, ktoré prispievajú k mladistvému ​​vzhľadu pleti a obnovujú zdravý vzhľad vlasov.

Paradajkový olej je skvelou prírodnou surovinou vhodnou na priame použitie. Je výborný pri príprave domácej kozmetiky.VÝHODY POUŽÍVANIA OLEJAParadajkový olej podporuje regeneráciu buniek, pôsobí proti UV žiareniu, posilňuje a zjemňuje suchú pokožku. Napomáha regenerácii starnúcej pleti. Dodáva pokožke pružnosť a navracia jej lesk.

Je ideálny aj pre starostlivosť o citlivú detskú pokožku.

Je vhodný do prípravkov na opaľovanie, sér proti vráskam alebo regeneračných a rekondičných olejov pre oživenie vlasov, ktorým dodá lesk a silu.

Parametre

Druh Rajče
Terpény limonen
Objem 10 ml