Jedľa striebristá - 100% prírodný esenciálny olej (10ml) - Pestík

Cena
5 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
8212

Skladom
ks

Ihličnatý olej s nádherne borovicovou, drevitou, zemitou a gáfrovou arómou má silný upokojujúci účinok, podporuje pokojný spánok a zároveň poskytuje povznášajúci a osviežujúci pocit. viac

Jedľa striebristá ( Abies albumu ) - 10ml

Esenciálny olej strieborná jedľa sa destiluje vodnou parou z plochých ihličkovitých listov a vetvičiek ihličnanov Abies albumu pochádzajúcich z európskych hôr.

Meno Abies je latinsky vzrastajúce vzhľadom na jeho výšku a meno Alba je latinsky svetlé alebo biele a pripomína bielu farbu jeho dreva. Domorodé kmene Severnej Ameriky dlho používali aromatické ihličie tohto stromu na liečbu pľúcnych a hrudných problémov. Medzi obľúbené aplikácie tohto esenciálneho oleja patria osviežovače vzduchu, kúpeľové zmesi, parfumy a ďalšie kozmetické produkty.

Využitie oleja z jedle striebristé

Okrem toho, že má dekongestantné, expektoračné a mukolytické vlastnosti, ktoré pomáhajú pri problémoch s pľúcami a dutinami , môže esenciálny olej z jedle striebristej tiež pomôcť pri zmiernení menších bolestí a zápalov a tiež zmiernení nežiaducich svalových kŕčov. Tento olej je vysoko účinný pri každodennom používaní v difuzéri, najmä keď môže dôjsť k obmedzeniu prietoku dýchacími kanálmi počas náročných zimných mesiacov. Jeho antiseptické, antibakteriálne, analgetické a protizápalové vlastnosti z neho robia skvelý doplnok k vyživujúcim olejom a pre použitie na zapálené, horúce kožné stavy, ako je bodnutie hmyzom a bodnutie.

Emočne a energeticky je esenciálny olej z ihličnatej jedle regeneračné a upokojujúce . Tento esenciálny olej je veľmi povznášajúci, obzvlášť v stresových a náročných situáciách, ktoré vyžadujú viac emocionálnej sily a sily. Jedličkový olej sa výnimočne dobre páruje s inými „vonkajšími“ arómami, ako je levanduľa, smrek, eukalyptus a rozmarín.

Ako používať

Olej je vhodný používať na aromaterapiu.

Olej je možné použiť na obohatenie kozmetických krémov, na kúpeľ či masáže.

Jedná sa o kozmetický prípravok , nie je určený na vnútorné použitie.

Parametre

Objem 10 ml