Amla olej (Phyllanthus emblica) 10ml

Cena
4,80 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
7306

Skladom
ks

Strom Amla bol dlhé roky uctievaný vďaka svojim liečebným účinkom, pretože má široké využitie v tradičnej ajurvédskej medicíne. viac

Amla olej (Phyllanthus emblica) 10mlAmla Fruit, známe aj ako indický egreš, je vysoko výživné zelenožlté ovocie sa sladkokyslou chuťou. Strom, ktorý pochádza z Indie, bol uctievaný ako Matka príroda, pretože má početné využitie v rámci tradičných ajurvédskych praktík.

V Indii možno amlu ľahko nájsť vo forme oleja alebo ako hlavné zložky vo vlasových výrobkoch. Priaznivci ajurvédskej medicíny veria, že všetky časti stromu majú liečivé vlastnosti a hovoria, že ovocie má pozoruhodnú schopnosť vyživovať a podporovať vlasy a pokožku hlavy v zdravom stave.

Náš Amla olej je starostlivo vyrábaný zložitým procesom, ktorý zahŕňa výživné výhody lisovaného semenonosného oleja Amla s výhodami ovocia macerovaného (alebo extrahovaného) v sezamovom oleji. Pre začatie procesu sa sušené ovocie amly ponorí do sezamového oleja. Po niekoľkých dňoch ponorenia v oleji sa ovocie vytiahne a olej sa filtruje a čistí. Samostatne sa semená amla lisujú. Výlisky a výsledný lisovaný olej sa zhromažďuje a pridáva do extraktu sezamového oleja za vzniku finálneho oleja Amla.VÝHODY POUŽÍVANIE OLEJA


Olej Amla má výbornú povesť vďaka svojmu umeniu vyživovať pokožku hlavy, suché a krehké vlasy a podporu rastu silných, zdravých a lesklých vlasov. Tento olej je zvlášť vhodný pre použitie pri ošetrovaní kučeravých a zvlnených typov vlasov, ktorým chýba hydratácia a výživa.

Pomáha upokojiť aj pokožku hlavy a dokáže bojovať proti suchým nedokonalostiam na pokožke hlavy.NAŠA VÝROBA


Náš sortiment ajurvédskych bylinných olejov je špeciálne navrhnutý pre výrobky pre starostlivosť o pleť a kozmetiku a je vyrobený z najlepších organických rastlín a bylín, ktoré neobsahujú žiadne pesticídy. Tie sú pripravované studeným procesom, aby sa zabránilo možnému poškodeniu, ktorým môýe tepelné spracovanie ovplyvniť účinok produktu. Aby sa zabezpečila konzistencia medzi šaržami, každá z nich podlieha prísneh kontrole kvality. Môžeme upraviť aj základný olej použitý na extrakciu, aby vyhovoval vašim individuálnym požiadavkám. Požiadavky na upravené základné oleje možno podať prostredníctvom nášho zákazníckeho servisu. Ďalšie dostupné základné oleje: slnečnicový olej, svetlicový olej, sójový olej, sezamový olej, olivový olej, mandľový olej, jojobový olej, kokosový olej.

Ide o kozmetický prípravok určený len na vonkajšie použitie. Rovnako ako u všetkých našich materiálov nie je určený na vnútorné užívanie. 

Parametre

Terpény limonen, linalool, myrcen
Objem 10 ml